Residence De La Baie
Residence De La Baie Les Trois-Ilets har en swimmingpool og ligger 8 minutters gang fra Cinextrem.
Sukkerhuset er mindre end 3 km væk. Stedet ligger tæt på privat strand. Et par meter væk kan du nyde Anse Mitan.
Copacabana servicere gæster med brasilianske retter og er kun 500 meter væk.
På hotellet
General
- Kæledyr ikke tilladt
Måltider og drinks
- Kedel
På værelset
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Indtjekning: fra 15:00 indtil 18:00
Udtjekning: fra 11:00 indtil 12:00
Ofte stillede spørgsmål
- ✈
Hvor langt er Fort De France fra Residence De La Baie hotel?
Der er en 5-km afstand mellem Fort De France og Residence De La Baie hotel. - 🕗
Hvad er det seneste, vi kan tjekke ud fra et Residence De La Baie hotel?
Kunder skal være klar til at tjekke ud fra et Residence De La Baie hotel ved 12:00. - 💵
Hvad er prisen for et værelse i det Residence De La Baie hotel?
Den gennemsnitlige værelsespris i det Residence De La Baie hotel er 99$. For mere specifik information, kontakt hotellets personale.